Сервіс тимчасово недоступний

Технічні несправності. Повторіть спробу за 2 хвилини. Перепрошуємо за тимчасові незручності

Час Вашого сеансу минув

Будь ласка, увійдіть в систему ще раз

Вимкніть VPN-підключення

Ви не зможете отримати схвалення за заявкою на кредит, якщо використовуєте VPN-підключення

Якщо Ви використовуєте VPN, TOR браузер або будь-які анонімайзери для зміни Вашої IP адреси (наприклад, для входу в Вконтакте, Однокласники, Яндекс сервіси), переконайтеся, що вони відключені на Вашому пристрої. Після відключення програми перезавантажте сторінку.

Найпростіший кредит в Україні

Оформлюйте заявку зараз і за 15 хвилин отримаєте гроші на картку

Тепер у вашому смартфоні!

Сума кредиту, грн
500 грн 4,000 грн
На термін, днів
1 дні 30 днів
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020
Сума кредиту
1,000 грн
Разом до повернення
грн
На термін
20 днів
Дата погашення
25 груд 2020

Елена

декілька секунд тому

Оформила заявку

на 2,300 грн

Светлана

хвилину тому

Отримала кредит

на 650 грн

Иван

2 хвилини тому

Оформив заявку

на 2,650 грн

Оксана

Сьогодні о 01:32

Оформила заявку

на 2,650 грн

Елена

Сьогодні о 01:31

Оформила заявку

на 1,650 грн

Кредит онлайн від сервісу CashUp Україна

Не знаєте де позичити гроші? Найоптимальніший варіант - взяти кредит онлайн, адже це просто, зручно і надійно. Кредит онлайн - це вихід для багатьох українців, які втомилися просити в борг і отримувати відмову. Найчастіше співпраця з банками передбачає витрату часу на очікування в черзі, а також там вимагають наявність додаткових документів і довідок. Оператори ж постаралися максимально спростити процедуру оформлення позики, щоб клієнти швидко отримували необхідні кошти.


Кредит онлайн: що потрібно знати?

Фінансування такого виду з'явилося відносно недавно, всього близько 5 років тому. Українцям сподобалася послуга, яка дозволила не переживати щодо короткострокових проблем з фінансами. Головними перевагами кредитів онлайн є простота і зручність. Їх можна взяти де завгодно - Київ, Львів, Харків, Ужгород, Луцьк, Вінниця або будь-який інший місто (село, населений пункт). Клієнт може знаходиться в будь-якій точці України, для цього йому досить мати гаджет і підключення до інтернету. Мікрофінансові організації просять мати при собі тільки паспорт і ідентифікаційний код. Тобто, на відміну від банківської позики, людині не потрібно більше чекати довідку з роботи про доходи. 

Плюс таких сервісів в тому, що вони досить лояльні. Такі МФО, як CashUp, більш «згідливі», ніж банки. Люди, які бояться отримати відмову у традиційного кредитора, неодмінно повинні спробувати взяти кредит онлайн. Ці компанії розуміють, що довідка про доходи - це не завжди показник реальних доходів населення. Більш того, клієнти з негативною кредитною історією, можуть отримати позитивну відповідь. Згідно зі статистикою, близько 90-95% заявок в МФО задовольняють. 


Як оформити кредит онлайн?

Не варто переживати, що це складно, або у вас може не вийде. Насправді все дуже просто. Досить раз випробувати як працює система і більше не виникне ніяких складнощів або проблем. Спочатку позичальникові необхідно зайти на офіційну сторінку його кредитора, наприклад, cashup.com.ua. 

 • Перед ним виникне онлайн калькулятор. Туди і необхідно ввести суму і термін позики. 
 • Після вас система перенаправить на реєстраційну анкету. онлайн заявка на кредит складається з 20-25 питань, заповнення яких не забере більше 15 хвилин. Всі вони носять інформаційний характер. Так, наприклад, вас запитають ПІБ, дату і місце народження, місце роботи і навчання, адреса прописки та / або фактичного проживання.
 • У разі позитивного розгляду заявки, позичальник отримує електронний договір, який потрібно підписати. 
 • Протягом декількох хвилин кошти будуть на вашій карті (будь-якого банку України). 

Вводите дані вірно, радять в Кешап, перевіряйте написання ПІБ і паспортні дані. Якщо там буде допущена помилка, то система може просто відразу відмовити у фінансуванні.


Як віддати гроші після того як ви оформили кредит онлайн?

Щоб не зіпсувати собі кредитну історію, не варто затримувати виплати по кредиту онлайн. Якщо клієнт не повертає відсотки і тіло позики вчасно, то його репутація буде зіпсована і далі йому буде складно взяти в борг. Особливо це важливо, коли в компанії дали шанс і пішли на поступки (зокрема, відмова від санкцій і колекторів). Технічно повернути фінанси так само легко, як і оформити кредит он-лайн. Таким чином, щоб не мати проблем в майбутньому з фінансуванням, дуже важливо платити вчасно і знати які є способи повернути позичені гроші.

 • Переклад з банківської карти. Досить зайти на сайт кредитора, а саме в особистий кабінет. Далі дотримуйтесь вказівок.
 • Оплата за допомогою терміналу самообслуговування. Виберіть категорію банківських операцій, введіть номер телефону і вносите гроші.
 • Погашення через банк. У касі будь-якого фінансової установи вказуєте реквізити компанії і ваші дані. В даному випадку з вас можуть взяти комісію за переказ, а гроші можуть пересилати до 3 днів.


Кредит онлайн: як не потрапити в боргову яму?

Кредит онлайн - це легкий і зручний спосіб позичити кошти на вирішення короткотермінових проблем. Однак є такі клієнти, які забувають про цільове призначення таких засобів, затягуючи себе в боргову яму. Вони хочуть оформити кредит он-лайн, а потім відразу взяти інший. Аналітики CashUp не радять позичати тим позичальникам, які ще не погасили свої старі позики. Крім того, експерти завжди радять мати про всяк випадок таку собі «фінансову подушку». Кілька ваших зарплат, які в майбутньому можуть вас виручити. А головне - перестаньте тринькати і стежте за своїми витратами.

Також важливим аспектом безпеки є співпраця з перевіреними і надійними операторами. Перед тим, як взяти в борг, почитайте більше інформації про сервіс, знайдіть на його офіційній сторінці свідоцтво про реєстрацію, ознайомтеся з кредитним договором. 


Взяти кредит онлайн в Дніпропетровську (Дніпрі)

Кредит онлайн в CashUp - найшвидший і простий спосіб позичити гроші на карту для жителів Дніпропетровська. Кредит онлайн можна отримати всього за 15 хвилин в будь-який час доби. Українці люблять звертатися за фінансовою допомогою в сервіси, оскільки їм не потрібно чекати черги як в банках, шукати заставу як в ломбардах, а головне - немає потреби «добувати» довідку з роботи про доходи.


Кредит онлайн: коли не обійтися без фінансової допомоги

Ситуації в житті бувають дуже різні, і ніхто не знає, коли і скільки йому знадобиться коштів для вирішення короткострокових фінансових проблем. Часто буває таке, що клієнти беруть кредити онлайн на карту (Дніпропетровськ), щоб здійснити моментальні покупки одягу, їжі, інструментів в інтернеті. Багато українців відразу оформляють телефони, смартфони, ноутбуки, планшети і різну побутову техніку в мережі. Крім того, зручно брати в борг, якщо терміново потрібно поповнити мобільний телефон, рахунки за комунальні послуги і інтернет. Також українці беруть гроші на ремонт, навчання і на медичні послуги. 

Перевага сервісів небанківського сектора полягає в тому, що взяти кредит онлайн можна на будь-які цілі. Ніяких вимог в питанні цільового використання фінансів ніхто не озвучить. CashUP виручить вас в будь-яку годину доби. Оператор працює цілодобово, без вихідних і навіть під час свят. 


Як взяти кредит онлайн на карту в Дніпропетровську, вимоги CashUp

Оператори моментального кредитування відомі своїм лояльним підходом при фінансуванні населення. Вони висувають менш жорсткі вимоги, якщо порівнювати з банківським сектором. Наприклад, вони не просять приносити довідку про доходи (щоб взяти її потрібно витратити кілька днів). Завдяки їм українці можуть взяти всього за лічені хвилини до 10-15 тисяч гривень на місяць. Більш того, якщо потрібно буде продовжити час користування кредиту онлайн (Дніпропетровськ), то можна оформити пролонгацію позики. 

Однак, необхідно пам'ятати і про те, що у клієнта є не тільки права, а й зобов'язання. Так, наприклад, позичальники повинні бути повнолітніми громадянами України. При собі треба мати паспорт і ІІН. Прекрасно, якщо клієнт має позитивну кредитну історію, проте CashUP дає шанс і тим, хто не сильно стежив за своїм досьє.


Як оформити і повернути кредити онлайн?

Оформити кредит онлайн зовсім не складно. Клієнтові потрібно раз уважно розібратися і заповнити заявку, щоб вже в наступний раз отримувати кошти за пару хвилин. Для початку зайдіть на офіційну сторінку МФО - в даному випадку cashup.com.ua.

 • Перед вами з'явиться калькулятор, куди потрібно ввести розмір бажаного позики і терміни його погашення. 
 • Далі йде етап заповнення анкети (ПІБ, місце і рік народження, відомості про навчання та роботу, паспортні та контактні дані, ІІН). Будьте уважні при заповненні реєстраційної заявки. 
 • Надсилайте дані, щоб отримати кредит онлайн на картку. Дніпропетровськ (Дніпро), Київ, Львів, Харків, Запоріжжя або будь-який інший місто. Ви можете отримати фінанси в будь-якій точці країни. 
 • Якщо МФО не має ніяких претензій, споживач отримує кредитний договір, який він повинен підписати. Зверніть увагу, що 95% заявок отримують ствердну відповідь. 
 • Кредити онлайн на карту переводять протягом декількох хвилин. 

При наступних зверненнях, людині вже не варто заповнювати ніякої інформації про себе. Всі дані зберігаються в системі сервісу. Якщо вам потрібно буде щось змінити (наприклад, при вступі в шлюб ви поміняли прізвище, або у вас новий номер телефону), то досить зайти в особистий кабінет і виправити відомості. Повернути кредит онлайн можна зайшовши в ваш профіль, через термінали самообслуговування або в касі будь-якого банку України. Останні можуть взяти комісію і переводити фінанси до 3 днів.


Кредити онлайн на картку: наскільки захищені дані клієнтів?

Питання репутації для кредиторів небанківського сектора - один з ключових. Суть в тому, що, завоювавши авторитет і любов клієнтів один раз, вони прикладають максимум зусиль, щоб не підвести і не розчарувати позичальників. Зокрема, однією з таких благонадійних МФО є і Кешап, тому і їх кредити онлайн на карту (Дніпропетровськ) користуються таким попитом. 

Як зрозуміти, що веб-сторінка захищена? Насамперед подивіться на адресний рядок протоколу https. Якщо там є замочок, але немає причин переживати, тому що кредитор вирішив питання безпеки з'єднання. Багато авторитетних компанії отримують сертифікати безпеки (Comodo SSL і PCI DSS). Щоб зрозуміти, що ви маєте справу з легальної компанією, зайдіть на сайт і перевірте наявність свідоцтва про реєстрацію, не зайвим буде перевірити дані в реєстрі юридичних осіб.


Як отримати кредит онлайн в Києві?

CashUp - це один з небагатьох операторів, який дозволить клієнтові швидко отримати кредит онлайн   в Києві. Завдяки таким сервісам кредит онлайн в Києві можна оформити за лічені хвилини, при цьому не потрібно надавати великі стоси документів і довідок. Мікрофінансових організація працює цілодобово. Позичальник може не переживати про збереження його даних, адже система захищена відповідно до міжнародних стандартів, а Кешап залишають поза передачею інформацію третім особам. 

 Шукаєте гроші? Кредит онлайн (Київ) легко вирішить всі ваші фінансові проблеми, особливо якщо ви звернетеся за допомогою в CashUp. На те, щоб взяти в борг кредит онлайн в даній мікрофінансової організації, у клієнта підуть лічені хвилини. Позичальник може не надавати заставу і довідку з роботи. Крім того, у людини є можливість взяти кредити онлайн в будь-який час доби. 


Що таке кредит онлайн?

Кредит онлайн - це позичені у МФО кошти, вирішальні короткострокові фінансові проблеми клієнтів. Раніше ринок фінансування населення був представлений банківським сектором і ломбардами. Також люди позичали у родичів, колег і друзів. Однак з розвитком технологій почав розвиватися новий вид кредитування. Мікрофінансові організації, нові представники небанківського сектора, пропонують кредити онлайн (Київ) не вимагаючи довідок про доходи. Все, що вони просять мати при собі, так це тільки паспорт і ІІН. В такому сервісі як CashUp ви можете розраховувати на кошти цілодобово, цілий рік, навіть під час свят і вихідних. 

Сервіси, які надають на українському ринку кредити онлайн існують близько 5 років. По суті, вони почали з'являтися слідом за інтернет-магазинами і платформами, які продають одяг, їжу, інструменти та гаджети. Можна отримати кредити онлайн на карту, або готівкою. У другому випадку, перевірте адреси найближчих філій, оскільки оператори мають свої відділення по всій території України.


Кредит онлайн в Києві: швидко і зручно

Даний сервіс готовий надати фінансову допомогу клієнту цілодобово, цілий рік. Позичальник може взяти кредит онлайн в Києві навіть під час свят і на вихідних. Головне завдання МФО - налагодити довірчі стосунки із споживачем позик і не підвести людину. Менеджери знаходять нові підходи, встановлюють прозорість в роботі і намагаються максимально поліпшити процес надання позики. 

Компанія працює з повнолітніми громадянами України. Кешап видає до 10 тисяч гривень під 2%. Максимальний термін кредитування - 65 днів. При необхідності можлива пролонгація користування позикою. Правда, для нових споживачів поріг буде в 3 000 гривень, а тривалість користування засобами - 30 днів. Це робиться для того, щоб компанія і споживач подивилися наскільки їм зручно співпрацювати. Якщо обидві сторони залишилися задоволені після першого разу кредитування, тоді вже підвищується і сума, і термін фінансування. Взяти онлайн кредит (Київ) не складно, якщо у вас позитивна кредитна історія. Однак, CashUp входить в ситуацію клієнта і йде на поступки. Людині потрібно мати при собі паспорт, ІІН, банківську карту, гаджет і інтернет. 

 

Переваги онлайн кредитів в Києві з CashUp

Як тільки з'явився цей вид кредитування, клієнти відчули ряд плюсів і переваг. Завдяки Кешап ви отримуєте наступні преференції:

 • Процедура оформлення дуже проста і зручна.
 • Повернути гроші так само просто, як і взяти.
 • Географія. Людина може знаходиться в будь-якому місці і точці України, головне, щоб у нього був інтернет і гаджети. 
 • Робота і умови сервісу прозорі: ніяких прихованих комісій, а відсотки нижчими від ринкових.
 • Позичальник може забути про довідках з роботи про доходи.
 • Висока ймовірність отримання позики (до 95% прохань схвалюють).
 • Клієнт отримує онлайн кредит (Київ) за лічені хвилини. 
 • При повторному зверненні позичальник отримає гроші ще швидше. Постійні клієнти отримують знижку. 

 

Чи складно оформити кредит онлайн в Києві?

Оформити кредит онлайн (Київ) досить просто, особливо якщо ви вже співпрацювали з даним сервісом раніше. У разі, якщо ви перший раз позичаєте в CashUp, то вам потрібно зайти на сайт кредитора, ввести в калькулятор суму і термін кредитування. Далі вам належить заповнити онлайн заявку на кредит, в якій буде близько 20 питань. Після заповнення вам надсилають електронний договір. Підписавши і виславши документ, ви отримаєте позику на банківську карту. Важливо, що дані заповнювати потрібно тільки один раз, оскільки ця інформація збережеться в вашому особистому кабінеті. 

 

CashUp допоможе швидко отримати гроші онлайн в будь-якій точці України!

Суть роботи сервісу Кешап - якомога швидше, зручніше і надійніше надати короткострокові онлайн кредити. Київ, Львів, Вінниця, Харків чи будь-яка інша точка України: ви отримаєте миттєві засоби, де б ви не знаходилися. Завдяки оператору не потрібно просити коштів у друзів, родичів, колег. Не варто більше шукати заставу, щоб взяти в борг у ломбарді. Можна забути про очікування довідки про доходи, чергах і багатьох інших правилах і вимогах, які є невід'ємними при позичання в банківському секторі. 

Клієнти CashUp не обмежені - вони мають право скористатися позикою так, як побажають. Однак найчастіше люди з цих фінансів оплачують комунальні послуги, рахунки за мобільні розмови та інтернет. Клієнти часто беруть на одяг, їжу, інструменти та гаджети. Бувають і такі, які роблять косметичний ремонт, або платять за навчання, позичивши в інтернеті. 


Переваги кредитів онлайн в Києві в сервіес CashUp (Кешап)

CashUp видає кредити онлайн в Києві, Ужгороді, Запоріжжі, Вінниці, Харкові, Львові та будь-якій точці України. У даного оператора присутній ряд переваг, серед яких можна виділити наступні:

 • Легко подати документи на отримання онлайн кредиту. Не потрібно ускладнює і приходити у відділення. 
 • Інформаційна безпека. Ваші дані добре захищені, а МФО залишають поза передачею інформацію, отриману від клієнта, третім особам. 
 • Швидко обслуговують. Система, отримавши всі відомості, оцінює ризики надання позики тому, чи іншої людини. На це йдуть лічені хвилини. 
 • Цільове споживання. Можете використовувати кошти на будь-які цілі, які у нас намічені: будь то оплата рахунків, похід до лікаря, покупка продуктів і побутової техніки, навчання, ремонт. 
 • Доступність. У Кешап кредит онлайн на картку можна оформити в будь-який час, а все завдяки автономності оформлення даних і легкості отримання коштів. 
 • Гнучкість. Такі позики призначені на вирішення короткотермінових проблем. Вони підходять, коли терміново потрібні гроші. Більш того, клієнт може оформити пролонгацію, якщо не встигає погасити позику. Він просто поверне кошти відразу після получки.
 • Зручно. Ніяких черг, очікувань і витрати часу. Все відбувається швидко, просто і надійно. Кредит онлайн в Києві (Україна) ще приваблює споживачів тим, що не потрібні довідки з роботи про доходи.
 • Впливає на позитивну динаміку по кредитному рейтингу. Співпрацюючи з операторами, можна поліпшити собі кредитну історію.


Чому варто оформити кредити онлайн на карту в CashUp?

 • Мікрофінансових організація Кешап пропонує взяти кредит онлайн вже з 18 років. Компанія працює з усіма повнолітніми громадянами України. 
 • Завдяки даній МФО, клієнт отримує одну з найнижчих процентних ставок на всьому ринку кредитування. 
 • Сервіс працює 24/7, тому можна не переживати, що ви не встигнете оформити позику і отримати кошти на банківську карту. На «все про все» при першому зверненні йде до 15 хвилин, а при повторному - до п'яти.
 • Можливість знаходиться де завгодно, коли терміново потрібен кредит онлайн на карту. Київ, Запоріжжя, Одеса, Харків, Львів чи будь-який інший місто. Головне, щоб у вас був доступ до інтернету.
 • Позичальникам, які беруть кредити онлайн, CashUp дарує три пільгових дня для користування засобами. Грейс-періодом зручно скористатися, коли ви не встигаєте оплатити вчасно борг. Також є функція пролонгації позики. 
 • Компанія надає бонуси постійним позичальникам, ніяких прихованих комісій, платежів.


Чи складно оформити кредит онлайн на карту?

Ніяких складнощів у споживачів не повинно виникати. Для початку потрібно зайти на офіційну сторінку в інтернеті вашого кредитора (cashup.com.ua). Коли ви введете суму і термін фінансування, система перенаправить вас на реєстраційну заявку. 25 питань, щодо ваших контактних і паспортних даних. Щоб отримати кредити онлайн на карту (Київ) без проблем, потрібно бути уважним при внесенні даних, оскільки їх перевіряє система. Якщо вона знайде помилку, то відмовить в наданні позики. 

Коли ви заповните анкету, вам вишлють кредитний договір в електронній формі. Його потрібно буде підписати, а саме поставити галочку у відповідному віконці. Чекайте кошти протягом лічених хвилин. 


Що ж отримують позичальники CashUp?

 • При постійній співпраці споживач отримує зниження процентної ставки, спеціальні бонуси. 
 • Оформити кредит онлайн (Київ) можна без довідки про доходи. 
 • Співпраця з мікрофінансової організацією покращує кредитну історію. 
 • Якщо у вас виникне будь-яка проблема - досить просто зверніться до відділення Укрсиббанку її вирішать відразу.


Як оформити кредит онлайн в Харкові?

Кредит онлайн (Харків) сьогодні найшвидший і зручний спосіб знайти потрібні кошти. Бракує на ремонт, навчання, хочете поїхати подорожувати? У банку витратите багато часу? Тоді онлайн кредити на карту - саме ваш варіант. Переваги позики через інтернет очевидні: зручність отримання коштів, оперативність оформлення, можливість поповнити свою кишеню буквально в будь-який час дня і ночі з будь-якого комп'ютера або гаджета. Якщо ви шукаєте, де найвигідніші умови онлайн кредиту в Харкові, то варто звернути увагу на сервіс CashUP (Кешап).


Що таке кредит онлайн?

Для початку варто розібратися - що являє собою позику через інтернет. Онлайн кредити видають мікрофінансові організації, що спеціалізуються на невеликих позиках на короткий час. Операції оформляються через сайт компанії, а гроші перераховують на вашу банківську карту. Суть подібних послуг полягає в тому, що ви можете взяти кілька тисяч гривень терміном до місяця. Головні переваги онлайн кредитів на карту в порівнянні з позичанням готівки в фінансових установах:

 • Терміновість. Кредит онлайн оформляється в середньому до півгодини, а сервіс CashUP (Кешап) пропонує отримання грошей буквально за 15 хвилин.
 • Зручність. Щоб взяти пару тисяч вам не потрібно навіть вставати з крісла - весь процес проходить в інтернеті. Пару кліків, заповнення анкети - і гроші у вас на картці. А щоб взяти кошти готівкою, потрібно збиратися, їхати у відділення банку або МОФ, стояти в черзі, заповнювати безліч паперів і чекати бажаної суми.
 • Кредит без довідки про доходи - саме це пропонують онлайн сервіси з видачі позики. Щоб позичити в мережі, необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Всі інші папери вам не потрібні, їх буде вимагати тільки банк.
 • Кредит для всіх. За онлайн позикою може звернутися будь-який повнолітній українець. Не залежно від місця роботи, стажу, офіційного доходу і прописки.


Переваги кредитів на карту онлайн з CashUP

Взяти кредит онлайн на картку в Харкові досить просто. Для цього варто звернутися в сервіс Кешап. Це молода компанія на ринку України, яка встигла показати себе з найкращого боку. За кілька років роботи в організації зробили максимально зручний сервіс, підбудований під потреби українців. Що ж пропонує компанія?

 • Вигідні умови. Сервіс надає можливість взяти перший займ в сумі до 3 тисяч гривень і погасити його за максимум 30 днів. При наступних зверненнях до організації, розмір можливої позики підвищується до 10 тисяч гривень.
 • Зручна процентна ставка. Те, скільки ви платите за користування позиченими фінансами, залежить від суми і терміни погашення. Найдорожчою, відповідно, буде максимальна сума на тривалий термін. Ви самі можете регулювати витрати на кредит в залежності від своїх можливостей.
 • Лояльність до постійних клієнтів. Взяти кредити онлайн на карту простіше простого. Для регулярних позичальників з гарною кредитною історією Кешап пропонує цілий набір заохочень і вигідних пропозицій - збільшується сума позики, терміни його погашення і відсотки. Знижки для частих клієнтів доходять до 40%.
 • Віковий ценз. Взяти гроші в CashUP може будь-який українець з 18 років. Тоді як багато фінансових онлайн сервіси піднімають вікову планку до 20-21 років.
 • Надійність. Звертаючись за коштами в сервіс, вам не потрібно буде робити додаткових внесків, разових платежів або платити подвійні відсотки. Компанія працює прозоро і максимально відкрито. Про що ви можете переконатися, підписуючи кредитний договір.
 • Безпека. Сайт надійно захищений згідно з міжнародними стандартами. Інформація, які ви залишаєте на сервісі, і ваші персональні дані - в безпеці. Компанія гарантує анонімність наданих вам послуг і захист персональних даних.
 • Мобільність. Сервіс працює в режимі 24 на 7, тобто ви можете звернутися за кредитами онлайн на картку цілодобово. Не залежно від того, коли вам знадобилися гроші - компанія підлаштовується під ваш графік, а не ви під її. Також не має значення ваше географічне розташування і населений пункт. Навіть якщо живете не в Харкові, а околиці, де немає безлічі фінустанов - ви можете розраховувати на свої гроші.


Як оформити кредити онлайн на карту в Харкові?

Взяти в борг у інтернеті просто навіть для тих, хто ніколи не стикався з такими позиками. Процедура займає лічені хвилини і складається з 5 кроків:

 • Зайти на сайт https://cashup.com.ua. У спеціальному калькуляторі (перебувати на головній сторінці сервісу) ввести розмір бажаної позики і терміни її погашення.
 • Заповнити анкету (паспорт та ІПН) і відправте заявку на отримання кредиту онлайн (Харків). Рішення ухвалять максимум за 8 хвилин. Після чого отримаєте смс про схвалення заявки на кредит або відмову.
 • Пройти перевірку банківської карти. Це необхідні, щоб убезпечити і клієнтів, і сам сайт від шахраїв.
 • Підписання кредитного договору.
 • Далі необхідно чекати автоматичного зарахування грошей на банківську картку.

Якщо ж звертаєтеся за послугами в Кешап не в перший раз, то процедура подачі заяви буде ще простіше. Вам знадобиться ввести тільки бажану суму і терміни погашення і відправити заявку. Всі анкетні дані зберігатися в особистому кабінеті на сайті після першої позики.


Як взяти кредит онлайн у Львові?

Оформити кредит онлайн у Львові дуже просто. Для цього потрібен комп'ютер і вихід в інтернет. Кредити онлайн на карту - це оптимальний варіант для тих, кому терміново потрібні кошти. Але як вибрати найвигідніший і зручний сервіс з надання кредитів онлайн? Інтернет рясніє різноманітними пропозиціями, реклама часом збиває з пантелику. Ми зупинимося на одному з найвідоміших і затребуваних серед українців сервісі з видачі швидких позик до зарплати - компанії CashUP (Кешап).


У чому переваги кредитів онлайн в CashUp?

Звертаючись за кредитом онлайн до зарплати в CashUP ви можете гарантовано отримати до трьох тисяч гривень разово. Погасити суму можна протягом 30 днів. Такі умови першої позики. Постійним клієнтів сервіс пропонує збільшити суму до 10 тисяч за раз і продовжити термін користування нею. Також є широка мережа знижок для регулярних позичальників.

 

Чим CashUP відрізняється від інших гравців на ринку: особливості кредиту онлайн

 • Позику можна отримати швидко і без проблем. Скільки часу ви витратите на оформлення позики в банку? Час, два або може кілька днів? Онлайн сервіс вам пропонує поповнити свій бюджет за 15 хвилин. Вам не потрібно навіть виходить, кредити онлайн відразу переведуть вам на карту.
 • Беріть займ без довідки про доходи. Для отримання коштів через інтернет досить мати паспорт та ідентифікаційний код. Тим часом в банку з вас зажадають довідку про доходи, офіційну зарплату, працевлаштування, поручителів і багато іншого.
 • Лояльність до всіх позичальників. У компанії з розумінням ставляться до різних потенційним клієнтам. Адже якщо людина звернулася за фінансовою допомогою в спеціалізовану установу, то йому необхідно допомогти. Незалежно від соціального і фінансового становища. Тому Кешап видає кредити онлайн на картку всім громадянам України старше 18 років. При прийнятті рішення не береться до уваги реальний дохід позичальника.
 • Малий відсоток відмов. Організація залишає за собою право не видавати гроші конкретній людині без пояснення на те причин. Але реальних відмов було мало. Найчастіше - через погану кредитну історію.
 •  Якщо у вас не виходить вчасно віддати заборгованість - Кешап готовий піти на зустріч і збільшити термін користування грошима. Для цього потрібно сплатити відсотки, а сам борг повернути пізніше. Компанія пропонує відстрочити виплату на 30 днів.

 

Як оформити кредит онлайн у Львові?

Оформлення позики займає від 5 до 15 хвилин. Це час йде на заповнення анкети та введення супутньої інформації. При цьому ви можете знаходиться у Львові, Харкові, Києві, Дніпрі та іншому будь-якому місті. Щоб позичити кредит онлайн в CashUP, досить на сайті ввести суму кредиту і терміни його повернення. Також запропонують ввести анкетні дані і перевірити банківську карту, на яку оформляєте позику. Після - чекаєте кілька хвилин відповіді від менеджерів по смс або e-mail (електронну пошту). Якщо ви отримуєте відповідь «так» - підписуєте кредитний договір (на сайті організації) і чекаєте зарахування кредиту онлайн на карту.

 

Як повернути кредит, який ви оформили онлайн?

Погасити кредит в Кешап у Львові дуже просто. Для зручності клієнтів, організація пропонує кілька можливих шляхів повернення коштів:

 • Сайт компанії. Це, мабуть, самий зручний і швидкий спосіб. Вам достатньо зайти в свій особистий кабінет на сервісі, вибрати функцію - оплатити кредит онлайн і вказати суму, яка буде списана з вашої картки. Також при бажанні можна ввести номер будь-який інший карти і розплатитися нею.
 • Переклад в банку. Вам достатньо буде перерахувати необхідну суми на рахунок сервісу, який зможете знайти на сайті.
 • Термінал. Досить просто сплатити борг через будь-якої платіжної термінал у Львові і околицях, якщо у вас, наприклад, є готівка і ви нею хочете погасити позику.

 

Наскільки безпечно брати кредити онлайн?

Навіть якщо умови інтернет сервісу з видачі позики підходить, то багатьох українців все ще бентежить питання безпеки. Як не наштовхнутися на шахраїв, чи не небезпечно залишати свої паспортні дані, захищена чи фінансова операція, що не скористаються інформацією про банківську карту? Ці та багато інших питань хвилюють багатьох українців. Найчастіше подібні побоювання марні. Щоб в цьому переконатися, варто відзначити кілька нюансів:

 • Сучасні технологи дозволяють сайтам надійно зашифрувати інформацію, яку передають клієнти. Більшість надійних компаній користуються міжнародними засобами захисту. Щоб переконатися в безпеці сайту, на якому ви збираєтеся брати кредит онлайн, необхідно подивитися в адресний рядок - назва сторінки повинні бути під значком замка і протоколом https.
 • Не зайвим буде перевірити саму організацію, щоб не попастися на компанії- обманки, яких не існує. Для цього вам варто заглянути до Державного єдиний реєстр юридичних осіб і знайти там інформацію, що цікавить компанію. Також багато відомих сайти, такі як CashUP, розміщують у себе в сервісі додаткову інформацію про легітимність своєї діяльності.
 • Чи не робити ніяких додаткових оплат без узгодження з менеджерами компанії. Уважно перевіряйте листи по електронній пошті від сервісів. Особливо варто звертати увагу на ім'я відправника. Якщо воно відрізняється від того, з якого надсилає вам листа сервіс - будьте обережні, це можуть бути шахраї.

Гроші до зарплати онлайн

Хочете взяти кредит і немає часу чекати рішення банку? CashUp дозволяє швидко оформити заявку і отримати кредит протягом декількох хвилин